Gdy dochodzi do nietrzymania moczu, wtedy duże znaczenie ma dopasowanie odpowiednich wyrobów chłonnych, by chronić się przed przeciekami i dyskomfortem. Jakie wyroby sprawdzą się na nietrzymanie moczu nocą u kobiet?

Jakie wyroby chłonne wybrać na noc?

W nocy, gdy dochodzi do sytuacji nietrzymania moczu, problemem staje się nie tylko jego ilość, ale także pozycja snu. Właśnie dlatego standardowe wyroby chłonne mogą być niewystarczające do tego, by zapewnić skuteczną ochronę w nocy.

Aby uzyskać wysoki stopień ochrony, wyroby te muszą cechować się wysoką chłonnością, by zebrać całą wilgoć, jaka może pojawić się w nocy, a ponadto muszą mieć budowę wspierającą szczelność. Powinny być zatem dłuższe i szersze niż wyroby stosowane w ciągu dnia.

Wkładki urologiczne na noc

Aby zapewnić skuteczną ochronę przed skutkami moczenia się nocą, wielu producentów wprowadziło do oferty specjalne wkładki urologiczne na noc. Są one dostępne w wariantach dla kobiet i dla mężczyzn.

Wśród dostępnych wyrobów znajdują się damskie wkładki Tena Lady, które przeznaczone są specjalnie do stosowania nocą. Są to wkładki Tena Lady Maxi Night, które zostały zaprojektowanie po to, by chronić skutecznie kobiety w nocy. Wyróżniają się wysoką chłonnością dla uczucia suchości, a także kontrolą zapachu poprzez system Fresh Odour Control.

Majtki chłonne i pieluchomajtki na nietrzymanie moczu

Gdy wyciek moczu nocą jest znaczny, a wkładki nie zapewniają optymalnego poziomu chłonności, warto sięgnąć po wyroby przeznaczone na średnie i ciężkie nietrzymanie moczu, czyli majtki chłonne i pieluchomajtki, które zapewniają skuteczniejszą ochronę.

Wyroby jak majtki chłonne i pieluchomajtki oferuje wielu producentów. Dostępne są one również w ofercie marki Tena. Przysługująca na produkty Tena refundacja pozwala na zakupienie ich w niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.